free newsletter templates powered by FreshMail

Case study

Jak wykorzystać automatyzację w content marketingu?

Łącząc dwa potężne narzędzia marketingowe – content marketing i automation, zyskujesz możliwość tworzenia rozbudowanych sekwencji emailowych, uruchamianych w odpowiednim czasie i  kierowanych do odpowiednich osób. Pomysł wykorzystania tego mechanizmu zakłada, że skoro ktoś np. zapisuje się do newslettera, zwabiony na stronę przez konkretny artykuł, to zapewne może być zainteresowany komplementarnymi treściami. A jeśli wchodzi w interakcję także z nimi, to być może kwalifikuje się do zakupu naszej usługi – w ten sposób raz stworzony content i tunel, przez który przeciska się potencjalny klient, można skalować tak, by stosunek ilości pozyskanych [ … ] Czytaj więcej →

0 komentarzy

Dołącz do 2000 członków #SALESLAB

Otrzymuj ekskluzywne materiały edukacyjne tylko dla społeczności #SALESLAB: najnowsze trendy w marketingu, narzędzia, darmowe materiały!

free newsletter templates powered by FreshMail
 

Jak wykorzystać newsletter do generowania zysku?

Od czasu do czasu otrzymuj ekskluzywne materiały edukacyjne na temat wykorzystania email marketingu w strategii rozwoju firmy - prosto na swoją skrzynkę! Żadnego spamu, szanujemy twoją prywatność.

free newsletter templates powered by FreshMail